خدمات ترمیم و گچکاری

فرقی نمی کند قالب های گچکاری را خودتان تامین کرده اید یا از گچکاری های ما انتخاب کرده باشید، خوشحال می شویم نصب آن را برای شما انجام دهیم. بنابراین اگر شما چند قرنیز خریداری کرده اید و می خواهید آن را به صورت حرفه ای نصب کنید، با ما تماس بگیرید.

ما عمداً یک شرکت کوچک باقی مانده ایم، زیرا بر خلاف رقبای بزرگمان معتقدیم خدمات و مهارت خوب در ساخت هنوز بسیار مهم به شمار می رود.

این ویژگی ها برای ما ارمغان سفارشات جدید و یا تکراری از مشتریان راضیمان می باشد. سود این ویژگی ها برای شما دریافت کار با کیفیت بالا با قیمت بسیار مناسب است.

به عنوان شرکتی که بیش از ۵۰ سال گچکاری تزئینی انجام داده ایم، این تداوم تجربه ما را قادر به ارائه خدمات بی نظیر به مشتریان کرده است.

ما در پروژه های گوناگون از خانه های خصوصی تا خانه های با شکوه کار کرده ایم. بنابراین هر اندازه پروژه ای که دارید، لطفا ما را به اولین گزینه در نظر بگیرید.

خدمات عرضه و ترمیم / نصب و راه اندازی

اگر به دنبال گچکاری هستید ما می توانید طیف وسیعی از گچکاری را به شما عرضه کنیم.

ما انواع گچکاری از جمله قرنیز، گچبری سقف، طاق، شومینه، ستون، طاقچه و گچبری صفحات را انجام میدهیم. بنابراین انتخاب های متفاوتی پیش رو دارید که مطابق با نیازهای شما می باشد. شرکت های بزرگ تر و باشکوه تر تنها طیف خاصی عرضه می کنند یعنی انتخاب های شما محدودتر می باشد و اغلب گران تر است.

همچنین می توانیم تضمین کنیم فردی که برای ترمیم قرنیز مراجعه می کند، به خوبی توسط شرکت شناخته شده است و یک فرد بسیار توانمند است. شرکت های بزرگ تر اغلب به قرارداد کار متکی هستند، که اغلب تغییر می کند و مهارت های آنها بسیار متفاوت است.

ما با توجه به تجربیاتی که داریم بهترین انتخاب ممکن را به شما ارائه می دهیم. برای دریافت مشاوره عادلانه و مستقل با ما تماس بگیرید. ما نقل قول های رقابتی رایگان ارائه می دهیم، که البته قیمت پرداختی شما می باشد.

ترمیم و تطابق گچکاری با قالب های موجود

در صورت نیاز به کمک تخصصی بیشتر، به ارائه خدمات کامل در ترمیم، ساخت و تعمیر قالب سازی گچ می پردازیم.

یک مثال معمول از تطابق با کار موجود این است که محل دودکش برداشته شده است و هر دو طرف قالبها نیاز به پیوستن دارند. مثال دیگر می تواند مربوط به آسیب لوله کشی آب به گچکاری ویکتوریا باشد که باعث می شود ظاهر ناخوشایندی به اتاق جلویی شما بدهد.

هر مشکلی که دارید، اولین قدم این است که به صفحه ما مراجعه کنید یا اگر ترجیح می دهید با ما تماس بگیرید.

شاید قرنیز یا گچبری Georgisn داشته باشید که از بین رفته یا آسیب دیده است، در این صورت می توانیم ملاقاتی ترتیب دهیم تا به ترمیم گچ بری های شما بپردازیم. ما آنها را به کارگاه خود برمی گردانیم تا سفارش شما را مرتب کنیم و آنها را در بازدید بعدی جایگزین می کنیم. گاهی اوقات قالب ریزی را در محل انجام می دهیم تا کار سریع تر انجام شود. ما بسیاری از کارهای بازسازی را انجام می دهیم و در بسیاری از خانه های تاریخی برای بعضی از شرکت های حفاظتی برجسته کار کرده ایم.

هر چه نیاز دارید، می توانید در دست های توانا و باتجربه ما به دست آورید.

حذف رنگ، روتراشی رنگ، تمیز کردن قرنیزها

اگر لایه های رنگی قالب گچ با توجه به سالها استفاده از بین رفته است، P & M Cork خدمات حذف رنگ عالی ارائه می دهد. ما با استفاده از ترکیبی از روش ها می توانیم زیبایی اصلی که در زیر رنگ پنهان شده است را نمایان کنیم.

ما کار حذف رنگ را برای چند پروژه مهم انجام داده ایم. مهمتر از همه، قراردادهای ما عبارتند از متی بولتونز (شریک جیمز وات) عمارت سابق در بیرمنگام و میلز در Evenley Hall در نزدیکی برکلی.

این کار می تواند کار سختی باشد، اما زمانی که طرح های موجدار که هنرمندان اصلی روی آن کار می کنند، ظاهر می شوند، قطعا تحسین برانگیز است.

مواد و روش های سنتی

ما همچنین با استفاده از روش ها و مواد سنتی به قالب ریزی در محل می پردازیم. متاسفانه این کار یک هنر رو به انقراض است که توسط تعداد کمی از صنعتگران صهنایع دستی زنده نگه داشته شده اند.

ما حتی می توانیم گچ شما را تجزیه و تحلیل کنیم تا دقیقا از همان اجزای مورد استفاده، استفاده کنیم.

شاید نیاز به قالب سازی سفارشی داشته باشید، در این صورت به شما کمک می کنیم قالب های منحصر به فرد گچی را برای رسیدن به مشخصات موردنظر خود طراحی کنید.

پروژه های اخیر شامل Cusworth Hall، Moggerhanger Park و Evenley Hall می باشد. اگر میخواهید جزئیات بیشتری در مورد نیازهای خود بدانید یا به دنبال مشاوره دوستانه در خصوص مدل های قدیمی و یا مدل های جدید گچکاری هستید، لطفا با استفاده از صفحه تماس با ما تماس بگیرید.